Kursy walut: 1 EUR = 4.3 PLN; 1 USD = 3.76 PLN [więcej...]
Darmowa bramka SMS
Język: polski english

* Profil podstawowy

 


*Ta firma posiada tylko prezentacje podstawową.
Poznaj możliwości profilu Sprawdzony partner oraz Eurofirma

Firma REGI

[Polska]Ozdobne podpory (paliki) do kwiatów

Prześlij produkt znajomemu Dodaj produkt do schowka

Ozdobne podpory (paliki) do kwiatów doniczkowych i roślin ogrodowych, które produkowane są w szerokim asortymencie to znaczy wytwarzane są w różnych wysokościach, kolorach, grubościach, kształtach jak i kompozycje.

Do czego służą.
W każdym domu mamy rośliny doniczkowe które w miarę wzrostu,czasu a rosną rzez cały rok wymagają wsparcia. I właśnie do tego celu służy nasza podpora tóra roślinę podczyma,wzmocni. Rośliny wysokie same sobie nie poradzą, trzeba ją podczymać. Rośliny nasze nie mogą a czekać na wiosnę czy jesień. Jak jest odpowiednia wysokarośliny, czy kwiat to musimy nie dopuścić do tego by się przewróciła, złamała. Podpory-paliki które oferuję są wykonywane w różnych kolorach przez co możemy nasz kwiat ożywić, dodać mu uroku, dobieramy odpowiednią grubość, kolor i kwiat wygląda inaczej, pełniej. Podpory kształtne pozwalają na tworzenie własnych kompozycji-kształt kuli, gałązki mamy duże możliwości żeby nasze kwiaty wyglądały bardziej okazale i rosły prosto. Podpory to nieodzowny wyrób, który nie czeka ani na wiosne, jesień kwiat, roślina urosła to trzeba ją podtrzymywać. Pora roku nie istotna. Dlatego polecam ozdobne podpory do naszych kwiatów doniczkowych które znalazły szerokie zastosowanie w naszych domach przy pielęgnacji roślin doniczkowych.
Zadaj pytanie

 

Dodatkowe informacje:

Miejsce produkcji:Bydgoszcz
Cena:Zapytaj o cenę
Komentarz do ceny:odbiór własny
Opakowania:50 szt.
Czas dostawy:7 dni
Minimalne zamówienie:500 szt

 

Sprawdź produkty w kategorii: Dom i ogród ->Artykuły dekoracyjne

 
     
 

Firma REGI

Ulica:Cmentarna 52
Miasto:Bydgoszcz
Kod pocztowy:85-184
Region:kujawsko-pomorskie
Kraj:Polska
Telefon: +48 052 3179083

Osoba kontaktowa

Imię i Nazwisko: Tadeusz Pawlak
Telefon stacjonarny: +48 052 3719083
Zadaj pytanie

 
     


Jak prawie wszystkie strony internetowe również i nasza korzysta z plików cookie. Zapoznaj się z regulaminem, aby dowiedzieć się więcej. Akceptuję