Kursy walut: 1 EUR = 4.3 PLN; 1 USD = 3.76 PLN [więcej...]
Darmowa bramka SMS
Język: polski english

* Profil podstawowy

 


*Ta firma posiada tylko prezentacje podstawową.
Poznaj możliwości profilu Sprawdzony partner oraz Eurofirma

Firma REGI

[Polska] Ozdobne podpory - paliki do kwiatów doniczkowych
2019-02-05

Prześlij ofertę znajomemu Dodaj ofertę do schowka

Firma"REGI zajmuje się produkcją podpór(palików)do kwiatów doniczkowych i roślin ogrodowych które produkuje w szerokim asortymencie. Produkowane są w różnych parametrach to znaczy w różnych kolorach, kształtach, wysokościach, grubościach. Parametry te na życzenie odbiorcy.

Do czego służą nasze podpory.
W każdym domu mamy rośliny doniczkowe które w miare wzrostu wymagają wsparcia z uwagi na wysokość,żeby się nie przewróciły czy złamały. I tu właśnie znalazła zastosowanie nasza podpora,którą odpowiednio dobieramy kolorem,grubością kształtem,tak żeby nasz kwiat dobrze wyglądał. Kolor podpory może kwiat ożywić ,dodać mu uroku i automatycznie podtrzymać. Dwie funkcje na raz.Nasze kwiaty rosną przez cały czas,i nie mogą czekać na wiosnę czy jesień.Jak jest wysoki to musimy niezależnie od pory roku go wzmocnic. Dlatego polecam podpory do pielęgnacji naszych roślin. Dodatkowo możemy na podporach kształtnych tworzyć własne kompozycje typu kula czy gałązka. Wykorzystujemy rośliny typu hoia,bluszczi mamy coś innego w domu,własne kopozycje które wszystkim mogą się spodobać. Zachęcam do stosowania naszych podpór bo kwiaty w domu będą czuły się pewnie, nie grozi im złamanie a wyglądać będą okazalej.
Odpowiedz na ofertę

 

Sprawdź oferty w kategorii: Rolnictwo i ogrodnictwo -> Ogrodnictwo -> Inne - ogrodnictwo

 
     
 

Firma REGI

Ulica:Cmentarna 52
Miasto:Bydgoszcz
Kod pocztowy:85-184
Region:kujawsko-pomorskie
Kraj:Polska
Telefon: +48 052 3179083

Osoba kontaktowa

Imię i Nazwisko: Tadeusz Pawlak
Telefon stacjonarny: +48 052 3719083
Odpowiedz na ofertę

 
     


Jak prawie wszystkie strony internetowe również i nasza korzysta z plików cookie. Zapoznaj się z regulaminem, aby dowiedzieć się więcej. Akceptuję